Однiй бригаді треба було побудувати 180 м дороги, а другій -160 м. Перша бригада прокладала щодня

40 м, а друга 25 м. Через скiльки днів першій бригаді залишиться про класти у 3 рази менше метрів дороги, ніж другiй?

Ответы на вопрос

Отвечает Кислова Снежана.

Ответ:

Через 4 дня

Объяснение:

180-40-40-40-40=20

160-25-25-25-25=60

60÷20=3