30 БАЛІВ Першій бригаді треба було відремонтувати 200 м дороги, а другій – 120 м. Перша бригада

ремонтувала щодня 30 м, а друга – 25 м. Через скільки днів першій бригаді залишиться відремонтувати в 4 рази більше метрів дороги, ніж другій?

Ответы на вопрос

Отвечает Орлова Анютка.

Ответ:

4

Объяснение:

x - число дней, когда первой бригаде останется

отремонтировать в 4 раза больше метров дороги,

чем второй.

200-30x=4(120-25x)

200-30x=480-100x

100x-30x=480-200

x=280/70

x=4 дня.