-(3m-p)=p-3m тотожність


Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Александр.

Ответ:

-(3m-p) = -3m+p = p-3m.

тотожність доведено

Объяснение:

якщо перед дужками стоїть мінус, то знаки в дужках змінюються на протилежні