1)Спростити вираз: (4x - 15)(4x + 15) - 16x². 2): a)(a³ - 2c)(a³ + 2c); б)(2x + 1)(2x - 1)(4x2 +

1)3): a)k² - 0,25p²;6)m² - (3m + 2)2; 4) Розв'язати рiвняння:(5х - 2)2 - 16x²=0. Примітка! Для розв'язування завдань 1,2 застосовуємо формулу (a-b)(a+b)=a² - b2, для виконання завдань 3,4 застосувати формулу а² - b²=(a-b)(a+b).Помогите или мне конец​

Ответы на вопрос

Отвечает Ласкунов Сергей.

\displaystyle\bf\\1)\\\\(4x-15)(4x+15)-16x^{2} =(4x)^{2}-15^{2} -16x^{2} =\\\\=16x^{2} -225-16x^{2} =-225\\\\\\2)\\\\(a^{3} -2c)(a^{3} +2c)=(a^{3} )^{2} -(2c)^{2} =a^{6} -4c^{2} \\\\(2x+1)(2x-1)(4x^{2} +1)=\Big[(2x)^{2} -1^{2} \Big]\cdot(4x^{2} +1)=\\\\=(4x^{2} -1)(4x^{2} +1)=(4x^{2} )^{2} -1^{2} =16x^{4} -1\\\\\\3)\\\\k^{2} -0,25p^{2} =k^{2} -(0,5p)^{2} =(k-0,5p)(k+0,5p)\\\\m^{2} -(3m+2)^{2} =\Big[m-(3m+2)\Big]\cdot\Big[m+(3m+2)\Big]=\\\\=(m-3m-2)(m+3m+2)=(-2m-2)(4m+2)=

\displaystyle\bf\\=-4(m+1)(2m+1)\\\\\\4)\\\\(5x-2)^{2} -16x^{2} =0\\\\(5x-2)^{2} -(4x)^{2} =0\\\\(5x-2-4x)(5x-2+4x)=0\\\\(x-2)(9x-2)=0\\\\1)\\\\x-2=0\\\\x_{1} =2\\\\2)\\\\9x-2=0\\\\9x=2\\\\x_{2} =\frac{2}{9} \\\\\\Otvet \ : \ 2 \ ; \ \frac{2}{9}