Допоможіть, будь ласочка (√3-2√2 +√3+2√2)²


Ответы на вопрос

Отвечает Кретов Андрей.

Відповідь:

---
За допомогою формули скороченого множення квадрата суми двох членів можна записати:

(a + b)² = a² + 2ab + b²

Замість a і b підставимо вирази з дужок і отримаємо:

(√3-2√2 +√3+2√2)² = (√3 + √3)² + 2(√3)(-2√2) + (-2√2)²

За допомогою формул скороченого множення квадратів можна спростити цей вираз:

(√3 + √3)² = (2√3)² = 4(3) = 12

2(√3)(-2√2) = -4√6

(-2√2)² = 4(2) = 8

Отже, після скорочення членів вираз має вигляд:

(√3-2√2 +√3+2√2)² = 12 - 4√6 + 8 = 20 - 4√6.

Таким чином, значення виразу дорівнює 20 - 4√6.
---