Виконати дии √3(√12-√3)


Ответы на вопрос

Отвечает Ибрагимова Алена.
Почнемо з розкладу в дужках:

√12 - √3 = √(4*3) - √3 = 2√3 - √3 = √3

Отже, ми маємо:

√3(√12 - √3) = √3 * √3 = 3

Відповідь: 3.