Розкладіть на множники вираз 64а^2-49b^4


Ответы на вопрос

Отвечает Котов Макс.

Ответ:

Даний вираз є різницею квадратів двох доданків:

64a^2 - 49b^4 = (8a)^2 - (7b^2)^2 = (8a + 7b^2)(8a - 7b^2)

Отже, вираз можна розкласти на множники у вигляді добутку двох доданків:

64a^2 - 49b^4 = (8a + 7b^2)(8a - 7b^2)

Объяснение: