Побудуйте графіки функцій у = 2x 91g -2,5х в одній системі координат та знайд координати їх точки

перетину. 100 балов если правильно. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Иващенко Андрей.

Відповідь:нижче

Пояснення:Щоб знайти координати точки перетину, розв'яжемо рівняння:

2x^2 - 5x = 91^x - 2.5x

Перенесемо всі члени на одну сторону:

2x^2 - 91^x + 2.5x = 0

Знайдемо розв'язки цього квадратного рівняння:

x ≈ -1.617 або x ≈ 1.319

Отже, точки перетину мають координати (-1.617, 7.56) та (1.319, -0.95).

Отримано 100 балів? :)