(a+2)(a^2-2a+4)-(a-6)(a^2+6a+36) подайте у вигляді многочлена вираз


Ответы на вопрос

Отвечает Хохлов Даниил.

Відповідь:   224 .

Пояснення:

   Скористаємось формулами суми кубів і різниці кубів :

  ( a + 2 )( a² - 2a + 4 ) - ( a - 6 )( a²+ 6a + 36 ) = a³ + 2³ - ( a³ - 6³ )

= a³ + 8 - ( a³ - 216 ) = a³ + 8 - a³ + 216 = 224 .