СРОЧНО⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️спростіть вираз корінь 16m^10,де m​


Ответы на вопрос

Отвечает Дауранбекова Сания.

Ответ:

Корінь з 16m^10 можна спростити наступним чином:

Корінь з 16m^10 = корінь з 16 * корінь з (m^2)^5 = 4 * m^5

Отже, спрощений вираз дорівнює 4m^5.

Объяснение: