Спростіть вираз корінь з 6+2/корінь з 6-2 - корінь з 6-2/корінь з 6+2


Ответы на вопрос

Отвечает Шокбар Алмат.
 \frac{ \sqrt{6} +2}{\sqrt{6} -2} -  \frac{\sqrt{6} -2}{\sqrt{6} +2} = \frac{(\sqrt{6} +2)^2-(\sqrt{6} -2)^2}{(\sqrt{6} -2)(\sqrt{6} +2)} = \frac{6+4 \sqrt{6}+4-6+4 \sqrt{6}-4  }{6-4} = \frac{8 \sqrt{6} }{2} =4 \sqrt{6}