Розкласти многочлен а7 – а5 на множники. а5(а – 1)2а5(а – 1)а5(а – 1)(а + 1)а5(а + 1)2


Ответы на вопрос

Отвечает Мутигулин Шамиль.

Ответ:

Для розкладання многочлена a^7 - a^5 на множники, ми можемо використовувати ідентичність різниці кубів:

a^3 - b^3 = (a - b)(a^2 + ab + b^2)

Застосувавши цю ідентичність до многочлена a^7 - a^5, маємо:

a^7 - a^5 = a^5(a^2 - 1)

Таким чином, ми розклали многочлен a^7 - a^5 на множники: a^7 - a^5 = a^5(a^2 - 1).