Чи належить число 74 арифметичній прогресії (аn): 6; 14; 22; . Якщо так, то вкажіть номер цього

члена прогресії. а) Так, n=9 в) Так, n=10 6) Hi г) Так, n-6​

Ответы на вопрос

Отвечает Бухгалтер Семён.

Ответ:

Ні, не належить.

Объяснение:

d= 14-6=8  

an= a1+d(n-1)

а9= 6+8(9-1)= 6+8*8= 6+64= 70      

а10=6+8(10-1)=6+8*9= 6+72= 78