Дано геометричну прогресію (bn), у якій b1 = 2, q = 1/2, bn = 0,125. Знайдіть номер n. Помогите

пожалуйста решить

Ответы на вопрос

Отвечает Федоренко Даша.

Ответ:

n=5

Объяснение:

b_n=b_1q^{n-1}\\\\2\cdot(\frac{1}{2})^{n-1}=0,125\\\\2\cdot(\frac{1}{2})^{n-1}=\frac{1}{8} \ \ \ |:2\\\\(\frac{1}{2})^{n-1}=\frac{1}{16}\\\\(\frac{1}{2})^{n-1}=(\frac{1}{2})^4\\\\n-1=4\\\\n=4+1\\\\n=5