Помогите пожалуйста!!! Обчисліть масу гідроген пероксиду, необхідно для добування кисню об'ємом

44,8 л (н.у.)

Ответы на вопрос

Отвечает Балташев Елназар.

Ответ:

136г

Объяснение:

2H2O2=2H2O+O2

n(O2)44,8/22,4=2моль

n(H2O2)=2*2=4моль

М(H2O2)=2*2+16=34 г/моль

m(H2O2) =4*34=136г