У класі 21 учень має братів і сестер,що становить 75% від усього класу.Скільки учнів у класі?


Ответы на вопрос

Отвечает Очеретина Алёна.

Ответ:

21 уч -- 75%

х --- 100%

75х=21*100

х= (21*100):75=28уч