Знайдіть значення функції у=0.5х-3 якщо х=2​


Ответы на вопрос

Отвечает Чиряев Вася.

Відповідь: значення функції при х = 2 дорівнює -2.

Пояснення:
Підставляємо значення х у вираз для функції:

у = 0.5х - 3, х = 2

у = 0.5 * 2 - 3

у = 1 - 3

у = -2