108.' З одного села до другого вирушив пішохід зі швидкістю - 4 км/год, а через 1,5 год після цього

з другого села назустріч йому виїхав велосипедист зі швидкістю 16 км/год. Через скільки хвилин після виїзду велосипедист зустрівся з пішоходом, якщо відстань між селами дорівнює 14 км? с таблицей пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Новокрещенова Даша.

Знайдемо, скільки пройшов пішоход - 4*1.5=6 км.

Коли два тіла їдуть назустріч, то можемо сказати, що їх швидкість =сумі двох швидкостей = 14+6=20км/год.

Знайдемо відстань яку їм треба пройти/проїхать, вона дорівнює 14-6=8

Тепер щоб знайти час потрібно поділити відстань на швидкість: 8/20=2/5 год=(2/5)*60 хв=24 хв