З одного села до другого вирушив пішохід зі швидкістю 4 км/год, а через 1,5 год після цього з

другого села назустріч йому виїхав велосипедист зі швидкістю 16 км/год. Через скільки хвилин після виїзду велосипедист зустрівся з пішоходом, якщо відстань між селами дорівнює 14 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Конарев Иван.

Відповідь:

24 хв

Пояснення:

1) 4 * 1,5 = 6 (км) пройшов пішохід до виїзду велосипедиста;

2) 14 - 6 = 8 (км) відстань між пішоходом і велосипедистом на початок виїзду велосипедиста;

3) 4 + 16 = 20 (км/год) швидкість зближення пішохода і велосипедиста;

4) 8 : 20 = 0,4 (год) зустрінуться пішохід і велосипедист після виїзду велосипедиста.
5) 0,4 *60 = 24 (хв). Через 24 хвилини після виїзду велосипедист зустрінеться з пішоходом.