Знайти суму восьми членів арифметичної прогресії (An), якщо а1 =-10, d=5


Ответы на вопрос

Отвечает Самарская Софья.

Ответ:a2=a1+d=2,5-2=0,5;

a3=a2+d=0,5-2=-1,5;

a4=a3+d=-1,5-2=-3,5;

a5=a4+d=-3,5-2=-5,5;

a6=a5+d=-7,5; a7=-9,5; a8=-11,5.

Сумма равна S=2,5+0,5-1,5-3,5-5,5-7,5-9,5-11,5=-36.

Ответ: -36

Объяснение:a2=a1+d=2,5-2=0,5;

a3=a2+d=0,5-2=-1,5;

a4=a3+d=-1,5-2=-3,5;

a5=a4+d=-3,5-2=-5,5;

a6=a5+d=-7,5; a7=-9,5; a8=-11,5.

Сумма равна S=2,5+0,5-1,5-3,5-5,5-7,5-9,5-11,5=-36.

Ответ: -36