Розв'язіть рівняння за допомогою теореми Вієта. 1) x²+8x+15=0; 2) x²+6x-7=0;


Ответы на вопрос

Отвечает Продан Богдан.

1) x²+8x+15=0

x1+x2= -8

x1*x2= 15

x1= -3

x2= -5

2) x²+6x-7=0

x1+x2= -6

x1*x2= -7

x1= -7

x2= 1