Функцію задано формулою у = 5x -2. Яка з точок належить графіку цієї функції? а) (-2;12) б)

(0;-2) в) (1;-3) г) (-3;10) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Пронина Ангелина.

у = 5х-2

а) (-2;12) принадлежит

5×(-2)-2=12

-10-2=-12

-12=-12

б) (0;-2) принадлежит

5×0-2=-2

-2 = -2

в) (1;-3) не принадлежит

5×1 - 2 ≠ -3

5 - 2 ≠ -3

3 ≠ -3

г) (-3;10) не принадлежит

5 × (-3) - 2 ≠ 10

-15 - 2 ≠ 10

- 17 ≠ 10