1. Яка пара чисел є розв'язком рівняння 2x-5y = 19


Ответы на вопрос

Отвечает Чернышова Ксения.

Ответ:Розв'язуємо рівняння 2x - 5y = 19 методом підстановки довільних значень:

 • Якщо прийняти x = 0, то отримаємо -5y = 19, звідки y = -19/5.

 • Таким чином, один з можливих розв'язків цього рівняння - це пара чисел (0, -19/5).

 • Якщо прийняти y = 0, то отримаємо 2x = 19, звідки x = 19/2.

 • Таким чином, ще один можливий розв'язок - це пара чисел (19/2, 0).

Отже, два можливі розв'язки рівняння 2x - 5y = 19 це (0, -19/5) і (19/2, 0).

Объяснение: