У двох бідонах 36л. молока.Коли з першого бідона відлили 12л. а у другий бідон долили 3л. то в обох

бідонах молока стало порівну.Скільки літрів молока було в кожному бідоні ? ДАЮ 45!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Ксения.

Ответ: в першому було 25,5 л. в другому було 10,5 л.

Пошаговое объяснение: 36-12+3=27

27/2=13,5 в кожному бідоні отже,

в 1 бідоні 13,5+12=25,5

в 2 бідоні 13,5-3=10,5

Отвечает Мартемьянов Демид.

Пошаговое объяснение:

1 бидон = х л молока

2 бидон = у л молока

{х + у = 36

{х - 12 = у + 3

{х + у = 36

{х - у = 3 + 12

{х + у = 36

{х - у = 15

{2х = 51

{х + у = 36

1)

2х = 51

х = 51 : 2

х = 25,5

2)

х + у = 36

25,5 + у = 36

у = 36 - 25,5

у = 10,5

1 бидон = (х) = 25,5 л молока

2 бидон = (у) = 10,5 л молока