2. Розв'язати систему рівнянь способом додавання.5x+3y = 34x-3y=24​


Ответы на вопрос

Отвечает Коренева Александра.

Відповідь:

(3; -4)

Пояснення:

\left \{ {{5x+3y = 3} \atop {4x-3y=24}} \right.

----------------

9x = 27

x = 3

5*3+3y=3

15+3y=3

3y= -12

y= -4

В: (3; -4)