На секцію з волейболу ходять 24 дитини причому хлопчиків в 2 рази більше ніж дівчат. Скільки дівчат

та хлопців ходять на волейбольну секцію? (вирішити за топлмогою підставки)​

Ответы на вопрос

Отвечает Калугин Андрей.

Відповідь:

Припустимо, що кількість дівчат у складі волейбольної секції дорівнює x, тоді кількість хлопців буде 2x (бо хлопчиків вдвічі більше ніж дівчат).

Загальна кількість дітей на волейбольній секції - це сума кількості хлопчиків і дівчат:

x + 2x = 3x

За умовою завдання, загальна кількість дітей дорівнює 24:

3x = 24

Розділивши обидві сторони на 3, ми отримаємо кількість дівчат:

x = 8

Тоді кількість хлопців дорівнює 2x, тобто:

2x = 2 * 8 = 16

Отже, на волейбольній секції грає 8 дівчат та 16 хлопців.

Пояснення: