Найдите в градусах решение уравнения sinx =-1/2


Ответы на вопрос

Отвечает Островская Валерия.

Ответ:

Уравнение sinx = -1/2 має розв'язки в інтервалі [0, 2π]. Для знаходження цих розв'язків можна скористатися таблицею значень тригонометричних функцій або калькулятором.

За таблицею значень тригонометричних функцій, sinx = -1/2 має два розв'язки в інтервалі [0, 2π]: x = 7π/6 та x = 11π/6.

Отже, розв'язки уравнення sinx = -1/2 в градусах дорівнюють:

x₁ = 7π/6 * (180/π) ≈ 210.53°

x₂ = 11π/6 * (180/π) ≈ 330°

Отже, розв'язки уравнення sinx = -1/2 в градусах дорівнюють приблизно 210.53° та 330°.