Розв’яжіть графічно систему рівнянь 2x+y=-3, x+5y = 4.​


Ответы на вопрос

Отвечает Алимаханов Нурлыхан.

Ответ:Ось графічне розв'язання системи рівнянь:

Креслимо графік першого рівняння 2x + y = -3:

Для цього перетворимо рівняння на вигляд y = -2x - 3 і побудуємо графік цієї прямої

y

|

|

|       /

|      /

|     /

|    /

|   /

|  /  

| /  

|/___________________________

         x

Для цього перетворимо рівняння на вигляд y = (-1/5)x + 4/5 і побудуємо графік цієї прямої:

y

|

|

|     \

|      \

|       \

|        \

|         \

|          \

|           \

|            \

|             \

|___________________________

         x

3. Знаходимо точку перетину графіків двох рівнянь:

Точка перетину графіків знаходиться в точці, де прямі перетинаються. З графіків бачимо, що прямі перетинаються в точці (2, -4).

Отже, розв'язок системи рівнянь 2x + y = -3, x + 5y = 4 графічно є точкою (2, -4).

Объяснение: