При якому значенні в значення виразів 3b+1 ; 4b-1 ; b^2 + b ; b^2 + b + 1 будуть послідовними

членами арифметичної прогресії, знайдіть члени цієї прогресії.

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

\displaystyle\bf\\a_{1} =3b+1\\\\a_{2} =4b-1\\\\a_{3} =b^{2} +b\\\\a_{4} =b^{2} +b+1\\\\\\d=a_{2} - a_{1} =4b-1-(3b+1)=4b-1-3b-1=b-2\\\\a_{4} =a_{3} +d\\\\b^{2} +b+1=b^{2}+b+b-2\\\\b^{2} +b-b^{2}-2b=-2-1\\\\-b=-3\\\\\boxed{b=3}\\\\\\a_{1} =3b+1=3\cdot 3+1=9+1=10\\\\a_{2} =4b-1=4\cdot 3-1=12-1=11\\\\a_{3} =b^{2} +b=3^{2}+3=9+3=12 \\\\a_{4} =b^{2} +b+1=3^{2} +3+1=9+3+1=13\\\\Otvet \ : \ 10 \ ; \ 11 \ ; \ 12 \ ; \ 13