Відомо, що пара чисел ( 2;у)є розв'язком рівняння 5 х - 2 y = 16. Знайдіть значення у .​


Ответы на вопрос

Отвечает Крючкова Вика.

Відповідь:Замінюємо x на 2 в рівнянні 5x - 2y = 16:

5(2) - 2y = 16

10 - 2y = 16

Після цього переносимо -2y на ліву сторону та додаємо 16 до обох сторін:

-2y = 6

Нарешті, ділимо обидві сторони на -2, щоб отримати значення y:

y = -3

Отже, розв'язком рівняння 5x - 2y = 16 з координатами (2, -3).