У класі 24 учнів із них три на ім‘я Максим .Яка ймовірність того що учня якого навмання викликати

до дошки зватимуть Максим

Ответы на вопрос

Отвечает Базрова Лариса.

Ответ:

Отже, ймовірність того, що учня якого навмання викликати до дошки зватимуть Максим, дорівнює 1/8 або приблизно 0,125 (у десятковому виразі).

Объяснение:вот )

Отвечает Молокова Альбина.

Відповідь:    1/8 .

Пояснення:

     P = m/n ;  m = 3 ;  n= 24 ;

     P = 3/24 = 1/8 .