Розв’язати рівняння за допомогою заміни змінної: 4(3х+1)^2=6х+2 Будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Немчёнок Илья.

Ответ:

x=-\frac{1}{3}\ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ x=-\frac{1}{6}

Объяснение:

4(3x+1)^2=6x+2\\4(3x+1)^2=2(3x+1)\\\\3x+1=t\\4t^2=2t\ \ \ |:2\\2t^2-t=0\\t(2t-1)=0\\t=0\ \ \ \ \ \ 2t-1=0\\.\ \ \ \ \ \ \ \  \ \ \ \ 2t=1\ \ \ |:2\\.\ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ t=\frac{1} {2}\\\\3x+1=0\ \ \ \ \ \ \ \ \ \ 3x+1=\frac{1}{2}\\3x=0-1\ \ \ \ \ \ \ \ \ \ 3x=\frac{1}{2}-1\\3x=-1\ \ \ |:3\ \ \ \ \ \ \ \  3x=-\frac{1}{2}\ \ \ |:3\\x=-\frac{1}{3}\ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ x=-\frac{1}{6}