Серед наведених рівнянь вказати неповні квадратні рівняння: 1) 6-х²=0 2) 5х²+4х=0 3) х²-9=0 4)

3х²=0 5) -20х+3х²-5=0 6) 10х=0

Ответы на вопрос

Отвечает Ρогова Наталья.

Ответ:

Неповні квадратні рівняння - це рівняння, які мають форму квадратного рівняння, але деякі коефіцієнти або відсутні, або рівні нулю.

Таким чином, з наведених рівнянь неповні квадратні рівняння такі:

6-х²=0 (відсутня коефіцієнт біля x)

5х²+4х=0 (відсутня стала частина)

х²-9=0 (відсутня коефіцієнт біля x)

3х²=0 (відсутня стала частина)

10х=0 (відсутня квадратична частина)