Розв'язати систему менять методом додавання х+у=6 3х-у=2


Ответы на вопрос

Отвечает Пащенко Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

    {x+y=6

(+){3x-y=2

________.

      4x=8  | : 4

       x=2    (підставте в (1) рівняння для обчислення y

X+y=6

2+y=6

y=6-2

y=4

OTBET: розв’язком цієї системи рівнянь є пара чисел: (2;4)