Шлях між двома пристанями за течією річки теплохід пройшов за 7 год, а зворотний шлях - за 8 год.

знайти швидкість течії річки, якщо швидкість теплохода у стоячій воді дорівнює 30 км/год. Нехай швидкість течії річки дорівнює х км/год. Яке рівняння відповідає умові задачі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Солодухина Ангелина.

Ответ: скорость течения 2 км/ч. (30+х)*7=(30-х)*8

Объяснение:
Пуст скорость течения Х км\ч. Скорость теплохода по течению (30+х) км\ч, против течения (30-х) км\ч. Итого получаем равенство
(30+х)*7=(30-х)*8
210+7х=240-8х
7х+8х=240-210
15х=30
х=2