Турист, піднімаючись на гору, за першу годину досяг висоти залізобетонного кільця колодця 800м, а

за кожну наступну заплатили 2600грн, а за кожне годину піднімався на висоту на наступне платили на 200грн 25м меншу, ніж за попередню. менше, ніж за попереднє. За скільки годин він досягне Скільки кілець було висоти 5700м?

Ответы на вопрос

Отвечает Арсланова Эвелина.

Ответ: Скільки кiлець було висоти 5700м ?

За 8 часов,турист достигнет 5700м высоты .

Объяснение: 1час = 800м ; 2ч = 800 - 25 = 775м ; 3ч = 775 - 25 = 750м ; 4ч = 750 - 25 = 725м ; 5ч = 725 - 25 = 700м ; 6ч = 700 - 25 = 675м ; 7ч = 675 - 25 = 650м ; 8ч = 650 - 25 = 625м.

1. 800м + 775м + 750м + 725м + 700м + 675м + 650м + 635м = 5700м.