Знайдіть 3/8 від 48 будь ласка допоможіть


Ответы на вопрос

Отвечает Serko Maksim.

Відповідь:

18

Покрокове пояснення:

3/8 від 48 = 48 / 8 * 3 = 6 * 3 =  18