Скількома способами можна поділити 6 пасажирів у 2 вагонах


Ответы на вопрос

Отвечает Ласыгина Анна.

Ответ:

Існує 15 способів поділу 6 пасажирів у 2 вагонах

Объяснение:

Кількість способів поділу 6 пасажирів у 2 вагонах можна обчислити за допомогою формули комбінацій. Формула комбінацій для поділу n об'єктів на r груп без урахування порядку представлена як C(n, r) і обчислюється за формулою — C(n, r) = n! ÷ (r! × (n - r)!).

У даному випадку n = 6 (кількість пасажирів) і r = 2 (кількість вагонів). Підставляємо ці значення в формулу:

C(6, 2) = 6! ÷ (2! × (6 - 2)!)

C(6, 2) = 6! ÷ (2! × 4!)

C(6, 2) = (6 × 5 × 4!) ÷ (2! × 4!)

C(6, 2) = (6 × 5) ÷ (2 × 1)

C(6, 2) = 30 ÷ 2

C(6, 2) = 15