Помогите прошу 11. Об'єм паралелепіпеда становить 24 см3, а його довжина й ширина дорівнюють 3 i

2 см вiдповідно. Визнач повну площу поверхні паралелепіпеда.

Ответы на вопрос

Отвечает Паламарчук Віка.

Відповідь:

V=a*b*c

24 = 2 * 3 * c

c=24/2/3=4см

Тепер шукаємо площу підстав:

2 * 3 * 2 (кількість підстав) = 12 см2

Тепер площа бічних граней

2*4*2+3*4*2=16+24=40 см2

Загальна площа 40+12=52см2

Відповідь: 52 см2