11. Об'єм паралелепіпеда 25 см3, а його довжина й ширина дорівнюють 3 см і 2 см відповідно. Визнач

повну площу поверхні паралелепіпеда. *

Ответы на вопрос

Отвечает Кизилов Ваня.

Объем параллелепипеда:

        V = abh,  где а = 3 см - длина

                               b = 2 см - ширина

                               h - высота, см

Тогда:

        h = V/ab = 25 : (3 · 2) = 4 1/6 (см)

Площадь поверхности параллелепипеда:

        S = 2·(ab + ah + bh) = 2 · (6 + 12,5 + 8 1/3) = 26 5/6 (см²)