скільки різних то цифрових цифер можна скласти з цифр 0;1;3;5;6 якщо в кожному числі цифри не

повторюються.​

Ответы на вопрос

Отвечает Киселев Дима.

Ответ:

265.

Объяснение:

Ми маємо 5 різних цифр: 0, 1, 3, 5 та 6. З них можна скласти п’ятицифрові числа, чотирицифрові числа, трицифрові числа, двоцифрові числа та одноцифрові числа.

Одноцифрових чисел можна скласти 5: 0, 1, 3, 5 та 6.

Двоцифрових чисел можна скласти 4 * 5 = 20 (першу цифру можна обрати 4 способами - будь-якою з цифр крім нуля, а другу - будь-якою з 5 цифр).

Трицифрових чисел можна скласти 4 * 4 * 3 = 48 (першу цифру можна обрати 4 способами - будь-якою з цифр крім нуля, другу - будь-якою з 4 залишилися цифр, а третю - будь-якою з 3 залишилися цифр).

Чотирицифрових чисел можна скласти 4 * 4 * 3 * 2 = 96 (першу цифру можна обрати 4 способами - будь-якою з цифр крім нуля, другу - будь-якою з 4 залишилися цифр, третю - будь-якою з 3 залишилися цифр та четверту - будь-якою з двох залишилися цифр).

П’ятицифрових чисел можна скласти 4 * 4 * 3 * 2 *1 =96 (першу цифру можна обрати 4 способами - будь-якою з цифр крім нуля, другу - будь-якою з 4 залишилися цифр, третю - будь-якою з трьох залишилися цифр, четверту - будь-якою з двох залишилися цифр та п’яту - єдиною залишеною цифрою).

Отже, загалом можна скласти:5 +20 +48 +96 +96 =265 різних чисел.

Отвечает Фесенко Иван.

Ответ:

5 * 4 * 3 * 2 * 1 = 120 - для пятизначных чисел
5 * 4 * 3 * 2 = 120 - для четырехзначного
5 * 4 * 3 = 60 - на трехзначное число
5 * 4 = 20  - для двузначного
если считать числа не повторяющиеся