Знайдіть первісну для функції f(x)=x3, яка проходить через точку (-1,12).


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Лера.

\displaystyle\bf\\f(x)=x^{3} \\\\(-1 \ ; \ 12) \  \  \ \Rightarrow \  \  \ x=-1 \  \ ; \  \ F(x)=12\\\\\\F(x)=\frac{x^{4} }{4} +C\\\\\\12=\frac{(-1)^{4} }{4} +C\\\\\\12=\frac{1}{4} +C\\\\\\C=12-\frac{1}{4} =11\frac{3}{4} =11,75\\\\\\Otvet \ : \ F(x)=\frac{x^{4} }{4} +11,75