2. Знайти міри центральної тенденції вибірки: 3,1; 3,4; 4,2; 4,7; 4,9; 5,3 6,1. тааак даю 30

балів тільки допоможіть!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Левицкая Дарина.

Ответ:

Середнє арефметичне:3.1 + 3.4+4.2+4.7+4.9+5.3+6.1/7 =31.7/7 =317/10 /7 = 317/70

Медіана: 3.1  3.4  4.2  4.7  4.9  5.3  6.1 = 4.7

Мода: моди немає

Объяснение: