Знайти три перших члени геометричної прогресії (ь), у якої b=2; q=2,5.​


Ответы на вопрос

Отвечает Головина Лиза.

Ответ:  2.  5.  12,5.

Объяснение:

Дано

b(n) - геометричної прогресії

b(1) = 2;

q=2.5;

****************

b2=?  b3=?

Решение

b(n) = b(1)q^(n-1).

b(2) = 2*2.5^(2-1) = 2*2.5^(1) = 5.

b(2) = 5.

b(3) = 2*2.5^(3-1) = 2*2.5^2 = 2*6.25 = 12.5.

b(3) = 12.5.