Запиши звичайний дріб у вигляді десяткового та виконай ділення 7,2 : 2/5


Ответы на вопрос

Отвечает Девятых Ринат.

Що б записати дріб 2/5 у вигляді десяткового потрібно 2 поділити на 5.

2:5=0,4

Тепер можна зробити ділення. Щоб спростити наше ділення ми не будемо ділити 7,2 на 2/5, а поділимо7,2 на 0,4.

7,2:0,4=18

=======================================

Відповідь: 18

Отвечает Курячьева Екатерина.

Ответ:

Звичайний дріб 2/5 можна перевести у десятковий за допомогою ділення числа 2 на число 5:

2 ÷ 5 = 0,4

Отже, 2/5 у десятковому вигляді буде 0,4.

Тепер можна виконати ділення 7,2 : 2/5, яке зводиться до множення числа 7,2 на обернений до 2/5 дріб:

7,2 × 5/2 = 18

Отже, 7,2 : 2/5 = 18.