Між числами 2 і -54 вставити два таких числа, щоб вони разом з даними числами утворвали

геометричну прогресію.

Ответы на вопрос

Отвечает Ланчези Влад.

Відповідь:

Це числа -6 і 18

Пояснення:

b1 = 2

b4 = -54

b4=b1q³;

2q³=-54

q³=-27

q=-3

b2 = 2*(-3) = -6

b3 = -6*(-3) = 18

Разом числа утворують гео. прогресію зі знаменником -3