Скоротіть дріб 1х°+12х +9


Ответы на вопрос

Отвечает Коровина Дария.
Для скорочення цього дробу необхідно розв'язати рівняння 1х° + 12х + 9 = 0.

Застосуємо формулу для розв'язання квадратного рівняння:

х = (-12 ± √(12² - 4·1·9)) / (2·1)

х₁ = (-12 + √120) / 2 ≈ -1.1716
х₂ = (-12 - √120) / 2 ≈ -10.8284

Отже, дріб 1х°+12х+9 може бути записаний у вигляді:

1х² + 12х + 9 = (х + 1.1716)(х + 10.8284)

Його можна поділити на (х + 1.1716) для скорочення дробу:

(1х² + 12х + 9) / (х + 1.1716) = (х + 10.8284)

Отже, скорочений вигляд дробу 1х°+12х+9 дорівнює (х + 10.8284).