Розв'яжіть систему двох лінійних рівнянь способом додавання х-у=4 3х-5у=18 2х+у=2. -2х+3у=11


Ответы на вопрос

Отвечает Прасов Илья.
Х-у=4
3х-5у=18

-3х+3у=-12
3х-5у=18

-2у=6
у=-3
х=4+у
х=1




2х+у=2
-2х+3у=11

4у=13
у=3,25
2х=-у
х=-1,625