СРОЧНО Побудувати графік функції у=2x-6, записати точки перетину графіка з оСЯМИ координат.


Ответы на вопрос

Отвечает Адеев Коля.

Ответ:

Объяснение:

y=2x-6

A) Нехай y дорівнює 3, тоді 3=2x-6, -2x=-3-6|:(-2), x=1.5+3, x=4.5

B) Нехай x дорівнює -2, тоді y=2*(-2)-6, y=-4-6, y=-10

A(4.5; 3) B(-2; -10)