Срочно! Розв'яжіть біквадратне рівняння3х⁴-2х²-40=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Мигалов Артем.

Відповідь:

Пояснення:

3х⁴-2х²-40=0​

Вводимо замміну: t=x^2

3t^2-2t-40=0

D: 4+480=484

t1=(2-22)/6=-10/3 - не підходить так як x^2 не може бути менше нуля

t2=(2+22)/6=4

тоді х^2=4

х=2

х=-2